O nas

O nas

Pierwszy Salon Fryzjerski „Mariusz” otwarty w 1999r. malutki, przytulny ale…. szybko okazał się za ciasny. Dzisiaj już tylko w sentymentalnych wspomnieniach przeszłości.

Nowe miejsce od 2002 r. przy ul. kard. Wyszyńskiego to przestrzeń
i wygoda dla obecnych i przyszłych klientów.

Wiele się tu dzieje od pierwszych pokazów fryzur w Promnicach (2002r.) poprzez katowicki „Labirynt” (2004r.) po przygotowania stylistów do udziału w konkursach regionalnych i krajowych.

Stylita fryzur doradza, kreuje i dba o wizerunek zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W mojej pracy troszczymy się o odpowiedni wybór fryzury, dostosowując ją do planowanej okazji. Komunia, ślub, sesja zdjęciowa czy pokaz mody nie stanowią dla nas problemu. 

Fryzjer Mariusz
Najlepszy Fryzjer w mieście

Moje stylizacje są przemyślane i dopracowane zarówno pod kątem okazji, jak i komfortu osoby noszącej. Dobry stylista fryzur sprawi, że odnajdziesz w sobie dawno zapomnianą pewność siebie i wdzięk, niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Stylizacje fryzur dopasowuje indywidualnie, korzystając przy tym z najwyższej jakości naturalnych kosmetyków. Dbamy o kondycję Twoich włosów i Twoje samopoczucie jednocześnie. Fryzjer stylista to osoba, która pomyśli o wszystkim. Nie tylko Cię wysłucha i zaprojektuje fryzurę, ale może także przeprowadzić kompleksową metamorfozę Twojego wizerunku. To nasza specjalność.

Fryzjer Mariusz

Kontakt:

ul. Wyszyńskiego 20
43-100 Tychy
tel.: +48 32 327 67 55
e-mail: salon@fryzjermariusz.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek – piątek: 09 – 19:00
sobota: 09:00 – 14:00